Interesne dejavnosti


šolsko leto 2020/2021

[prenos] 0.3 MB Urnik interesnih dejavnosti

 

 

1. razred:


Planinski krožek (Anja Kancler, Alenka L. Širec)
Nemške urice (Stanka Šterbal)
Nogometne urice (zunanji izvajalec)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

2. razred:


Planinski krožek (Andreja Masten, Renata Obran)
Nemške urice (Alexandra H. Bezjak)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

Nogometne urice (zunanji izvajalec)

 

3. razred:


Šahovski krožek (Klementina Lindič)
Nemške urice (Alexandra H. Bezjak)
Šolska skupnost (Maja Bencek)

Angleška bralna značka (Jelka Zaviršek)

Gledališki krožek (Anja Kancler)

Nogometne urice (zunanji izvajalec)

4. razred:


Šahovski krožek (Anita Voršič)
Angleška bralna značka (Suzana Bečan)
Plesni krožek (Irena Forštnarič)
Vesela šola (Mateja M. Pevec)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

Atletika (Gorazd Šket)

 

 

5. razred:


Šahovski krožek (Anita Voršič)
Angleška bralna značka (Jelka Zaviršek)
Plesni krožek (Irena Forštnarič)
Vesela šola (Mateja M. Pevec)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

Atletika (Gorazd Šket)

EKO odbor (Andreja Kolarič)

 

 

6. razred:


Angleška bralna značka (Maja Dobljekar)
Plesni krožek (Irena Forštnarič)
Vesela šola (Mateja M. Pevec)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

Bralna značka (Mihaela Žgalin)

Nogomet (Zdravko Tobijas)

Eko odbor (Andreja Kolarič)

Logika (Patricija K. Rom)

Geografski krožek (Albina Kukovec)

 

 

7. razred


Bralna značka (Mihaela Žgalin)
Vesela šola (Mateja M. Pevec)
Angleška bralna značka (Jelka Zaviršek)
Plesni krožek (Jelka Zaviršek)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

Sladkorna bolezen (Jelka Zaviršek)

Nogomet (Zdravko Tobijas)

Logika (Patricija K. Rom)

Geografski krožek (Albina Kukovec)

Novinarski krožek (Mateja M. Pevec)

Literarni krožek (Mateja M. Pevec)

Zdrava šola (Mateja M. Pevec)

 

 

 

8. razred:


Bralna značka (Mihaela Žgalin)

Vesela šola (Mateja M. Pevec)
Angleška bralna značka (Maja Dobljekar)
Plesni krožek (Jelka Zaviršek)

Fizikalni krožek (Bojan Lubaj)
Sladkorna bolezen (Jelka Zaviršek)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

Biologijski krožek (Iva Trop) 

Geografski krožek (Albina Kukovec) 

Logika (Patricija K. Rom)

Novinarski krožek (Mateja M. Pevec)

Literarni krožek (Mateja M. Pevec)

Zdrava šola (Mateja M. Pevec)

 

 

9. razred:


Bralna značka (Mihaela Žgalin)
Vesela šola (Mateja M. Pevec)
Angleška bralna značka (Maja Dobljekar)
Plesni krožek (Jelka Zaviršek)

Fizikalni krožek (Bojan Lubaj)
Sladkorna bolezen (Jelka Zaviršek)

Šolska skupnost (Maja Bencek)

Biologijski krožek (Iva Trop)

Geografski krožek (Albina Kukovec)

Novinarski krožek (Mateja M. Pevec)

Literarni krožek (Mateja M. Pevec)

Logika (Patricija K. Rom)